Postovani, imam 20 god, ovaj problem o kojem cu vam sada ispricati me muci vec mesec dana, sve mislim prestace i prestace, al nikako. Problem koji imam je povremena svrab i crvenilo vrha penisa tj. Glavica, ponekad bude i gnoja neprijatnog mirisa. Osecam blago peckanje, bol. . Primetio sam da se pojavljuje posle polnog odnosa i samozadovoljavanja. Molim vas ako znate lek, reci te mi, ubija me ovo, jer ne znam ni kome da se obratim vise em me sramota. Hvala puno u napred.

    Odgovoreno: 11. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Bris uretre na bakterije, gljivice i eventualno trihomonas vaginalis.
      partnerka vaginalni sekret.
      lecenje posle nalaza.
      druga varijanta paraproteks, probiobalance i oregano kapi. Videti na
      www. Neshacv. Com
      www. Biobalance. Rs