Postovani doktore, imam problem sa prevremenom ejakulacijom. Na internetu sam pronasao da su prolong tablete na biljnoj bazi dobre za resavanje problema, pa me zanima vase misljenje o tim tabletama. Da li ima nuspojava, jer ne bih zeleo da konzumacijom ovih tableta obolim od necega, ili, jos gore, da postanem sterilan. Da li su stetne po zdravlje? I, koji je najbolji nacin da se izborim sa ovim problemom? Unapred zahvalan. Aleks

    Odgovoreno: 09. 06. 2011.
    • Poštovani,
      O pe se na internetu interesujte i o drugim aspektima lecenja ne samo o prolong tabletama.
      mnogima su tablete pomogle pa pokusajte i vi da ih koristite. Kombinujte i ostale metode od vezbi koje treba da naucite pa do lokalnih anestetika, eventualno i antidepresiva.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #83388

    • Pijem te tablete 1, 5 mesec i jos nisam dobio zeljeno odlaganje ejakulacije. Javicu se opet kad prodje 3 meseca koliko treba uostalom da se piju.