Moj problem je izostanak jutarne erekcije. Takodje primecujem smanjeni libido. Ranije sam imao dosta ceste odnose za razliku od sadasnjeg perioda. Da napomenem i da sam dosta opterecen u psihickom smislu jer studiram i radim.

    Odgovoreno: 09. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Sami ste odgovorili.
      kada se prihicki budete stabilizovali i problemi ce nestati.
      puno voca, povrca, dva tri litra vode a mozete uzimati i fitopreparate.
      predlazem rhodiolin/rodiola rosea/, panax ginseng /zen sen/i stressmanagament b complex.
      videti na www. Neshacv. Com