Postovani, vec 7 meseci imam problem za koji niko nije do sada nasao objasnjenje… sve analize na bakterije, gljivice bile su svaki put negativne. . Imam dijagnostikovan kamen u oba bubrega koji se stalno pojavljuje. . Zato sam primorana da non-stop pijem lekove i cajeve za tu boljku. Uglavnom sam pila cistone koji je na biljnoj bazi i koristila sam caj za ublazavanje tegoba kod kamena u bubregu josif pancic. Ne znam da li rezultati mogu biti lazni zbog toga…jedino sto sam primetila je da kada sam pila antibiotike da mi je bilo bolje (simptomi su se povukli) a po prestanku pijenja antibiotika…. Vratili su se i simptomi. U predelu genitalija i mokracnog kanala spolja i analnog otvora iznutra imam osecaj svraba koje prerasta u pecenje praceno crvenilom. . . Ponekad je toliko izrazeno da ne mogu ni da se krecem normalno a da ne osetim taj odvratan osecaj medju nogama. Unutrasnjost vagine je normalne boje i zdrava, provereno testovima kod ginekologa. . . Pokusala sam da promenim lekove. . . I presla na rowatinex, a caj ne znam koji bi mi takodje pomogao. . . Cim prestanem da pijem caj onda osetim tegobe mokracnih kanala tj. , izbacivanja kamena tako da ne znam sta da radim. . . Trenutno pokusavam da pijem druge cajeve, ali je problem i dalje prisutan. Da li je u pitanju alergija, kome da se obratim i sta da preduzmem da se kamen u bubregu ne vraca. Stvarno sam ocajna jer me ovaj problem onesposobljava da zivim normalno i gubim nadu da iko moze da mi pomogne. . . .

    Odgovoreno: 08. 06. 2011.
    • Poštovana,
      Morate znati da se kamen u bubregu ne"gubi" tako lako kako vi mislite. Mora da se nekom
      intervencijom odstrani/razbijanje, operacija. . . /.
      mikrolitijaza ili "pesak" je sasvim drugi problem. Dokazuje se ultrazvucnim pregledom bubrega.
      i ta pojava je obicno prisutna celog zivota.
      on ne daje simptome i probleme kakve vi opisujete.
      predlazem vam da uzimate svakodnevno dva do tri litra vode.
      koristite paraproteks tablete, probiobalance tablete i sirup polinesian noni nekoliko meseci.
      o njma se informisite na www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs