Poshtovana gospodo doktori. Moje pitanje je sledece dali se prijapizam javlja samo nocu i u snu i dali mozhe da nebude bolno. Da od te bolesti bolujem 10 g0d. I josh znacajnije od toga da nebih godinama lutao od klinike do klinike dali u srbiji posoji specijalisticka ordinacija bilo drzavna ili privatna za ovu oblast ili cuveni struchnak za ovu redku bolest zahvalan

    Odgovoreno: 07. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Prijapizam nije bolest koja se ponavlja a narocito ne deset godina.
      to je bolest koja se samo jednom javi i ako se blagovremeno ne resi, onda zavrsava
      ostecenjem kavernoznih tela a posledica toga je da vise nema erekcija.
      mislim da je kod vas nesto drugo pa se obratite na neku urolosku kliniku za pregled i
      tretman.