Moj sin, 11meseci je operisao oba testisa i penis. Testisi su bili oba gore u kanalu i nisu se spustali od rodjenja, a na penisu je zarasla kozica. Uradjena je operacija i zanima me koliko dugo traje proces oporavljanja i kako se cisti rana, posto sama moram da je cistim i previjam. Hvala, zabrinuta majka

    Odgovoreno: 07. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Ako su konci skinuto, onda je dovoljno pranje toplom vodom i to posusite
      cistim peskirom.
      ako konci nisu skinuti onda je bolje da ga vodite na previjanje u ustanovu gde je operisan.