Postovani, imam 25 godina i u poslednja 2-3 meseca osecam bol u medjici izmedju testisa i rektuma i to samo nakon ejakulacije, pre toga ne. Testirao sam se na clamydia na urea u micooplasme i sve je negativno. Kada sam radio bris uretre imao sam citro bacter i pio sam po antibiogramu zamenu za marocen dve kutije. Nakon ponovljenog brisa rezultat negativan. Medjutim bol je ostao isti. Onda sam dao spermo kulturu i rezultat je bio enterococcus faecalis. Dat mi je po antibiogramu marocen jedna kutija. E sad me zanima da li ce od njega konacno proci taj moj problem, ako ne sta dalje. . . Unapred zahvalan. . .: )

    Odgovoreno: 08. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Infekciju koju imate morate duze leciti ali je problem u tome sto antibiotike
      ne mozete uzimati u nedogled.
      treba da uzimate svakodnevno dva do tri litra vode, da radite na jacanju imuniteta pravilnom ishranom,
      uzimanjem voca, povrca, izbegavanjem stresa.
      predlazem da uzimate capsule polinesian noni, tab. Paraproteks i tab. Probiobalance nekoliko
      meseci. Dobro se obavestite o ovim preparatima.
      www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs