Pozdrav, od pre oko mesec dana poceo sam imati slabo peckanje pri mokrenju. Takodje, javilo se crvenilo na vrhu uretre, kao i na kozi pri vrhu. Vise se javlja kao neprijatan osecaj i pritisak pri vrhu. Reyultati krvne slike *uvecani mch 33. 5, mchc 367 i rdw 11. 3, epitelne celije retke u mokraci. Urolog je tada prepisao maracen 500mg 2x1, istovremeno je uzet bris uretre. Rezultat je bio sterilan, candida spp negativna. Posle ovoga pre otprilike 10 dana prepisa je mazanje povidon jodom. I dalje imam slicne simptome (ostalo je crvenilo na vrhu uretre i stvara osecaj neprijatnosti i tupog bola) . Molim za pomoc! Unapred hvala!

    Odgovoreno: 07. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Predlazem da uzmete tablete paraprotex i tablete probiobalance.
      pijte i dva tri litra vode dnevno.
      o predlozenim preparatima se obavestite na www. Neshacv. Com
      www. Biobalance. Rs