Postovani, u poslednjih mesec ili malo vise imam ne jake ali ostrije bolove u predelu donjeg stomaka ali skroz dole i dok vrsim nuzdu osecam taj bol, nije konstantan preseceme tako nekad a nije jak kao sto sam rekao, sad imam kao neki blagi bol i kao da me pece nesto u testisima, idem u wc malo cesce i sto popijem izbacim, pa se vratim u normalu i idem normalno u wc. Ali najvaznije da napomenem od svega je to da ja nemam vec 3, 5 godine erekciju kako treba i vrlo je tesko postizem, pritom nemam zelju za sexom i to me jos vise uznemirava. Treba napomenuti da sam i anksiozno-depresivan i da ti problemi sa erekcijom negde datiraju iz tog perioda od kad sam malo jace poceo da patim od tih neuroza, stanje mi se popravilo sa tim ali polni nagon ne, ne znam sta bih treba da radim pa olim savet inace krvna slika u redu srce u redu urin je u redu

    Odgovoreno: 06. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Cesto lekovi za depresiju mogu izazvati smanjenje zelje za seksom.
      medjutim kako navodite tegobe koje imate, postoji mogucnost da bolujete i od
      hronicnog prostatitisa.
      zato se javite urologu radi sprovodjenja pretraga u tom pravcu.