Poštovani, imam nekoliko pitanja pa vas molim da mi odgovorite 1. Prilikom nekih napora dodje do upale testisa radio sa ul. Zvuk i sve je bilo ok da li je to normalno i da li bih trebao ici kod urologa 2. Mokrecna cijev mi je od sredine penisa pa na dole malo otisla u lijevu stranu (nije u potpunosti ravna) da li je to normalno 3. Mokrecna cijev me na dodir malo boli (bocka) da li je mogu da sam to malo nažuljio ili je nesto drugo zao mi je sto vam oduzimam puno vremena ali vas molim da mi odgovorite unaprijed vam se zahvaljujem na odgovoru

    Odgovoreno: 04. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Na osnovu vasih opisa je tesko odgovoriti o cemu se radi.
      najverovatnije da nije nista od znacaja.
      ipak je najbolje da se javite urologu na pregled.