Postovani, tati je pre neki dan pozlilo, tj temperatura je porasla na 40°, bolovi jaki u predelu besike, u vrbasu gde su lekari toliko losi da je bolje da svi daju otkaze su mu dali pogresnu dijagnozu, nalazi su bili sledeci: s-urea 5, 3 s-kreatinin 88 s-totalni bilirubin 46, 9 s-direktni bilirubin 7, 5 crp- 199, 5 mozete primetiti da je c-protein nenormalno povisen, ako su ti nalazi uopste i tacni jer je malo neverovatno da imaju toliku vrednost. . . U novom sadu su mu radili jos neke analize i snimanja, nema kamen u bubregu, ali su mu nasli dve ciste na bubrezima od po 8mm, i naravno niko jos ne zna sta mu je. . . Prepisane su mu inekcije longacef koje su jako skupe, oseti pecenje pri mokrenju i bolove. . . Mokracni kanal je upaljen. . . Pregled urina: proteini i ketonska tela su pozitivni a ostalo je negativno, eritrociti 10-15, leukociti 25-30. . . Wbc 18, 4 (to je podvuceno hemijskom pa zato navodim. . . Fibrinogen-p 9, 5. . . Lym% 15, 9. . . Desni testis boli i otecen je. . . Jetra je ap dijametra 184mm u mkl, homogene ehostrukture, holecista, pankreas i slezina normalne velicine, u centralnom ehokompleksu oba bubrega vidi se po jedna parapijelicna cista precnika do 8 mm, ne vidi se prisustvo slobodne tecnosti u abdomenu. . . I pored svih tih analiza ne znaju sta mu je. . . Ako imate neku ideju sta bi moglo da bude u pitanju bio bih vam zahvalan. . . Hvala unapred

    Odgovoreno: 02. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Kako da neznaju sta je vasem ocu kada su odradili sve sto je trebalo i odredili dobru terapiju.
      neka vas otac nastavi sa longacef ampulama jer ima upalu testisa ili epididimisa.
      mladi ste i ne podcenjujte nikoga u zivotu.