Moja majka je imala e coli na mocni kanali dali se to leci molim vas odgovoritemi ni sam siguran razocaran tuzan molim vas odgovoretemi

    Odgovoreno: 02. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Vasa majka nema tip eserihije coli koja je izolovana iz spanskih krastavaca pa o tome
      ne morate vise da brinete.
      ona ima uroinfekciju eserihijom coli koja ne izaziva posebne probleme. O ovoj infekciji mozete procitati
      na ovom sajtu u nekom od proslih pitanja koja obradjuju ovu materiju.