Prvo bih upitao dali je normalno da osoba mog uzrasta ima dosta retku spermu, vise onako tecnu i bezbojnu nego bijelu i gustu, dali ima razloga za brigu i dali treba negde da idem na pregled zbog toga. Drugo desava mi se ne retko da gubim seksualnu zelju, i ne mogu da postignem potpunu erekciju, vec nekih dve godine mi se desava ponekad ucestalije a ponekad to izostaje da me budi u snu nocno mokrenje, dali mozda imam problem sa prostatom? Nisam pusac, pijem u posebnim prilikama, sportista, malo vise krupniji (ako ovo bude imalo neki znacaj za vas odgovor) unapred zahvalan

    Odgovoreno: 01. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Moguce je da se radi o infekciji pa uradite sve bakterioloske pretrage/urinokultura, spermokultura,
      brisevi uretre na bakterije i gljivice ukljucujuci hlamidiju i mikoplazme, kao i ispitivanje na trihomonas vaginalis/.
      ako se nesto identifikuje sledi lecenje.