Postovani, ja vas molim za pomoc, moj suprug vec 3godine ima neke kvrzice na glavicu tj. Okolo glavica, on je isao pre 2godine zadnji put kod urologa, medjutim receno mu je da je to normalno i da su to zlezde. Ja strahujem da on godinama vuce kandidu i da to nisu nikakve zlezde, zali mi se da ga boli besika i prostata. Molim vas da mi date savet sta treba od nalaza da radi, posto se on sam nikada nebi setio. Hvala vam u napred

    Odgovoreno: 01. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Moguce je da se radi o tisonovim zlezdama koje mogu iz kozmetickog razloga da se uklone.
      ocito da ima i probleme sa prostatom pa treba uraditi klasicne laboratorijske preglede krvi i
      mokrace, kao i bakterioloske preglede/urinokultura, spermokultura, identifikacija trihomonas vaginalisa,
      brisevi uretre na bakterije, gljivicem, hlamidiju i mikoplazme/.
      naravno, vi se javite ginekologu.