Poštovani, na vrhu penisa pojavile su mi se crvene tackice. Nisu brojne, ima ih svega nekoliko ali pracene su peckanjem i povecanom osetljivoscu samog vrha. Takodje koza ispod penisa je crvena. Ovakvo stanje traje oko nedelju dana. Poslednja dva dana, ispirao sam komilicom jedanput dnevno i koristio ulje kantariona koje sam nanosio najmanje tri puta dnevno. Takodje uzimam palitrex 2x na 12 sati. Da li je ovo adekvatna terapija? Ako jeste, posle koliko vremena mogu da ocekujem poboljsanje i u kojoj meri? Hvala

    Odgovoreno: 02. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Verovatnije je da se radi o gljivicnoj infekciji a to ce te videti za par dana. Ako se proces ne
      smiri, dajte bris sa promena na bakterije i gljivice.