Postovani doktore, treba mi pomoc i to pod hitno, imam jedan neuobicajen problem mozda, prica pocinje ovako, nevin sam, bio sam dugo asocijalan, povucen, sada sam nasao devojku koju jako volim, konacno resili smo da imamo odnos, e sad u pocetku smo imali suvi sex preko gaca da prostite, devojka me je jahala ponavljm preko gaca nazuljala mi penis, koji je bio u erekciji nekoliko puta pa opadao, zatim ga zagrejala do tacke usijanja, kada sam je nagovorio da imamo odnos, imao sam par kratkih erekcija ne duze od 10 sekundi, da li je moj prolem psiholoske prirode jer je to prvi put, ili je to zbog duge predigre, ili jednostavno imam problem sa penisom neke trece vrste, molim pomoc pod hitno!?!?!?

    Odgovoreno: 29. 05. 2011.

Komentari na pitanje: #82859

    • Cim stavim kondom, penis pocinje da opada, da li postoji neki narodni lek za odrzanje erekcije, ili medicinski, ili da se opustim i ne brinem. . . ?