Postovani doktori citat "prije osam mjeseci sam imala tumor na bubregu i odstranila sam bubreg 1. 10. 2011 nakon ntri mjeseca doktori su ustanovili bakteriju pod nazivom (acinetobacter calcoaceticus) broj bakterija 10 na petu dobijala sam geramicin injekcije nakon toga se nista nije promjenilo bakterija je ostala u istoj kolicini poslije toga sam pila (citeral poslije nolacin) od ponedjeljka cu uzimati kateterom urinokulturu tri dana. Sto vi mozete reci o bakteriji da li je opasna cime se najbolje lijeci. . . S postovanjem!!!

    Odgovoreno: 29. 05. 2011.
    • Poštovana,
      Infekcija ce vremenom da se suzbije.
      uzimajte dosta tecnosti. Radite na jacanju imuniteta pravilnom ishranom, uzimanjem dosta voca i povrca,
      suplemenata itd.
      nije potrebno mnogo insistirati na eradikaciji bakterije upornim uzimanjem antibiotika.
      predlazem da pokusate sa sirupom polinesian noni, tab. Paraprotex, tab. Probiobalance i
      tab. Resveratrol plus.
      o istima se informisite na www. Calivita-srb. Com
      www. Neschacv. Com