Postovani, vec od oktobra meseca sam imao znatno uvecane testise koji su se s vremena na vreme vracali bar priblizno normali, posetio sam sve urologe, isao kod hematologa, lekara opste prakse, na ultrazvuk testisa, radio razne testove i svi su se pokazali ispravnim. Cak sam kod jednog urologa dobio dijagnozu-neurastenija, mada to nisam, hipohondra sto mi je i otac rekao. Naglo su mi poceli da se znoje dlanovi u tom periodu, kao i sada povremeno i imam drhtanje ruku. Ali moj najveci problem je u tome sto mi se seksualna funkcija totalno oduzela, i zelja za seksom je svedena na minimum minimuma, uz to da napomenem da koristim i antidepresive sto u prethodno navedenom periodu nisam koristio, eglonil, rivotril i risar. Da li je moguce da su mi oni smanjili tu seksualnu zelju toliko da mi se vise ne dize ni na sta zensko. Uz to da napomem da sam strejt tj. Obozavam zene. Ili je centar u mozgu toliko otkazao pa ne osecam nikakvo zadovoljstvo. Da li magnetna rezonansa moze to da utvrdi? I pre sam koristio antidepresive ali mi nije ovoliko bila smanjena seksualna zelja sto je strasno. I sve vise postajem depresivan zbog toga.

    Odgovoreno: 30. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Moguce da je sve zbog koriscenja antidepresiva.
      predlazem vam da se obratite doktorima integrativne medicine, ili konkretnije
      doktorima koji rade kvantnu medicinu.
      trazite dr divnu cvetkovic za podrucje beograda a dr aleksandru bocokic -stefanovic za
      podrucje nisa.