Postovani, molim vas da mi resite dilemu. Tice se predsemene tecnosti pri odnosu. Na raznim forumima, internetu, nalazim primere da je doslo do nezeljene trudnoce predsemenom tecnoscu jer se u njoj nalazi mali broj spermatozoida koji ipak mogu da dovedu do trudnoce, a negde nalazim da je to nemoguce, itd. Da li je moguce da dodje do trudnoce na taj nacin?? U strahu sam jer kod mene se ta tecnost pojavi odmah po erekciji, naravno koristim kondom, ali sam i dalje u strahu i grcu zbog te tecnosti jer ne mogu da stignem da stavim kondom a da ona vec nije izasla.

    Odgovoreno: 29. 05. 2011.

Komentari na pitanje: #82782

    • I mene isti problem brine! Pri erekciji krene predsjemena tecnost, ne mogu nikako da se opustim i uzivam a prije par dana sam imao odnos sa djevojkom po prvi put bez zastite (pazio sam da li ce se sta pojaviti, ali nisam nista vidio za no cudo) . A brine me da li moze (inace) problem da se pojavi ili ne, radi te normalne pojave koja me muci. ?: (pozdrav.