Postovani, vec 2 meseca imam problem sa kandidom. Ispirao sam sodom bikarbonom, 1 kasicicu u litar vode i ispirao 2 puta dnevno. Kandida se povuce na nekoliko dana ili nedelja i opet se vrati. Pio sam nistatin tablete, 3x1 tabletu 10 dana, mazao sam daktanol na glavicu penisa 2x dnevno, 10 dana, i cim sam prestao, opet se vratila. Cuo sam za probiobalance i paraprotex, jos njih nisam uzeo. Da li bi ste mogli da mi kazete da li postoji jos neka krema ili tableta, samo da ovo skinem sa dnevnog reda, iritantno je, ne znam sta da radim? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 29. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Pored paraprotexa i probiobalance uzimajte i oregano kapi. Mozete koristiti i kansen mast.
      ali je vazno da se i partnerka leci i odnosi da budu sa zastitom.
      o preparatima se informisite na www. Neshacv. Com
      www. Biobalance. Rs