Postovanje. . . Zanima me. . . Kako se najuspesnije leci erektilna disfunkcija gde je u nalazima sve normalno osim sto je organski povecan odliv krvi iz penisa venskim krvotokom. . . Zanima me da li postoji operativni hirurski ili neki drugi tretman koji bi doprineo trajnom resenju. . . Lako postizem erekciju ali je lako i gubim. . . Unapred zahvalan. . .

    Odgovoreno: 27. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Radi se operacija podvezivanja vena u korenu penisa sa ciljem smanjenja odliva krvi iz
      venskog sistema penisa.
      to je najbolje uraditi na nekoj od uroloskih klinika.