Postovani, moj otac je prosle godine operisan od raka besike i tada mu je izvadjena besika, prostata, limfne zlezde u medjunozju i sad ima stomu. Krajem prosle godine poceli su bolovi u donjem stomaku i otok noge, javili smo se urologu on je trazio ctabdomena i karlice, uradili smo, ali je namestu besike regisrovan tu u dim78x76upucen je na plasiranje pcn i nakonzilijum za zracne terapije. Pcn su postavili i uputili ga nazracne terapije ali samo, , za bol, ,. On ima jake bolove i vremenom se javi temporatura. Kakve su sanse mog oca i koliko posle primljenih terapija bi on mogo da se oporavi, ili pak ostane u zivotu? Molim vas za pomoc!

    Odgovoreno: 25. 05. 2011.
    • Poštovana,
      Vas otac boluje od teske bolesti, cega ste i vi svesni.
      mislim da su doktiri sve uradili u slucaju vaseg oca.
      postoje i lekovi protiv bolova.
      konsultujte i onkologe.
      tesko je u ovakvim slucajevima govoriti o prognozi. Sve je individualno.