Nakon ultrazvučnog pregleda i labaratorijske analize već nekoliko godina konstatovana je dijagnoza prostatitis cronoca. Psa 3, 16 freepsa 0, 822 e-t indeks 0, 260. Ranije mi je propisivan ciprocinal a poslednji put brufen 2x1, bromozepan 1x1 i tamsol 1x1 uz higijensko prehrambreni tretman. I nakon svih tih pregleda dijagnoza i terapija i dalje osjećam jak bol, naročito ujutru, u predelu donjeg abdomena sa refleksijama na karlicu i donji deo leđa. Preko dana bolovi se umire ali se se u istom ritmu stalno ponavljaju i konstantni su. Imam 70 godina i relativno dobre kondicije. Molim vas imate li predlog efikasnije terapije. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 25. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Vrednosti psa su uredne.
      zbog godina koje imate razmisljajte i o operativnom lecenju.
      mozete pokusati da pored terapije koju vec koristite, uzimate i:
      pro-state power, paraprotex i probiobalance.
      videti na www. Calivita-srb. Com
      www. Neshacv. Com