Postovani, pretpostavljam da imam tisonove zlezde, barem po onome sto sam procitao na internetu. Slika nije bas najbolja ali mislim da se vidi, te bele tackice se nalaze na rubu glavica, nisam primetio da se sire. Nemam nikakav svrab niti bol. Nisam imao seksualne odnose, pa me interesuje kako sam uopste dobio tisonove zlezde i da li mogu nekako da se uklone, lece, mazu kremom ili nesto slicno?

    Odgovoreno: 25. 05. 2011.

Komentari na pitanje: #82637

    • Marko Nikolic 17. 04. 2013.

      Jel mezete da mi kazete ulicu i broj klinike u kojoj mogu da odem da mi skinu radiotalasima