Moj problem pocinje pre 3 godine i sve vise se pogorsava. Poceo sam da patim od impotencije i prerane ejkulacije i biva sve gore. Problem sa losijom potencijom resim cijalisom. Ali prerana ejkulacija dolazi za 2 minuta, ali sam pre 3 godine, mogao imati duzi odnos i od pola sata. Preranu ejkulaciju dozivim i kad penis nije u punoj erekciji isto za nekih 2 minuta kad partnerka pocne d ame stimulise, bez cijalisa. Napominjem i da mogu d aima i dve prerane ejkulacije za jedno vece. , molio bih za savet. Pozdrav.

    Odgovoreno: 23. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Pe je veliki problem.
      predlazem da procitate sve sto nadjete na internetu o problemu pe.
      primenjivat ce te predlozene vezbe, lokalne anestetike-masti, tretmane kod psihologa.
      nisam pristalica uzimanja antidepresiva zbog njihovih propratnih dejstava.
      mozda je najbolje koristiti tretmane alternativne medicine.