Postovani imam 25 godina, i oskoro oduvek mi se desavalo da dozivim erekciju ali je izgubim brzo (10tak sekundi) uz povremene jutarnje erekcije koje brzo splasnu (dok odem do kupatila, a ne uriniram meni se penis skroz opust) , uz ostale pretrage sam uradio kaverzonografiju (valjda se tako pise) i pokazala je beg krvi kroz venu iz penisa. Nisam imao nikakve povrede penisa, ali mislim da je na pocetku puberteta stanje bilo bolje nego sada ali zadnjih 7-8 godina malo pre nego sto sam poceo da imam odnose je stanje isto i kakve opcije se preporucuju za lecenje. Da li je to urodjeno ili nek idrugi faktori su mogli da uslove pojavu toga?

    Odgovoreno: 27. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Kod vas se najverovatnije radi o ed vaskulogenog porekla i to zbog povecanog venskog odliva
      krvi iz vena penisa. Lecenje je operativno.
      najbolje da to radite na uroloskim klinikama.