Postovani doktori pre nedelju dana sam bio bolesta n i primao injekcije garamicin (bol grla) . Pored toga dobio sam i nystatin. Nakon zadnje injekcije osetio sam svrab na penisu tj glavicu. Pojavilo se i crvenilo u vidu sitnih tackica kao i perutanje koze. Popio sam dve kutije ovog leka i stanje je i dalje isto. Sta moze biti u pitanju? I koji mi lek preporucujete da resim ovaj zdravstveni problem? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 23. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Najbolje je uraditi bris sa promena pa lecenje po nalazu.
      druga mogucnost je kansen mast spolja a per os probiobalance/probiotik/ i paraproteks/biljni
      antibiotik/.
      videti na www. Biobalance. Rs