Postovani doktore, postavljena dijagnoza nakon pregleda mi je adenoma prostatae. Prostata eho homogena uvecana velicine 50x56mm i jako izrazenim medijalnim lobusom koji strci u lumen besike velicine 40mm. Zeleo bih da cujem vas predlog u vezi lecenja. S postovanjem, srboljub randjelovic

    Odgovoreno: 21. 05. 2011.
    • Poštovani,
      U zavisnosti od godina i tegoba se odredjuje i terapija.
      obzirom da je vasa prostata velika i to na racun medijalnog reznja, treba da
      razmisljate o operativnom lecenju.