Imam bolove u levom testisu i donjem delu stomaka s leve strane vec neko vreme, intezivan bol oko 2 meseca. Posto se redovno bavim sportom mislio sam da je prosirena vena i otisao sam kod urologa. Pregledao me je i snimio ultrazvukom cak do bubrega, ali se ispostavilo da je sve uredu i da ne postoji razlog za bol. Kozu je takodje ocenio kao zdravu u potpunosti. Zatim sam odradio pregled urinokulture, spermokulure i pregled na hlamidiju putem krvi. Iz svega se ispostavilo da imam streptokoke u nalazu spermokulture. Sve drugo je uredu. S obzirom na guzvu kod urologa, lekar opste prakse mi je dao da pijem panklav od 500mg (sto je nalaz pokazao da cu lepo da reagujem na taj lek) min 10 dana a za tacan period me je uputio da pitam urologa pa bih vas molio da mi odgovorite na to pitanje. Koliko treba dugo da pijem panklav? I da li je moguce da su te streptokoke pravile bol, ili bi to moglo da bude nesto drugo na sta se nisam ispitao? Hvala vam puno unapred!

    Odgovoreno: 21. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Zapaljenje prostate ide sa bolovima u donjem delu trbuha i testisima.
      nalaz spermokulture to potvrdjuje.
      panklav uzimajte deset dana.
      posle panklava nastavite sa paraproteksom/biljni antibiotik/
      i probiobalance /probiotik/.
      videti na www. Biobalance. Rs
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #82492

    • Ako mi mozete molim vas jos reci kako se te streptokoke mogu dobiti na tom mestu sem eventualno seksualnim putem u sta neverujem da je sada slucaj? Da li je moguce da sam ih uneo putem hrane posto jedem dosta crvenog mesa i da li postoji neki oblik preventive po tom pitanju? Jos jednom hvala!