Postovani imam 30 godina i prilikom stolice pri natezanju iz uretre mi izadju 2 do 3 kapi bele tecnosti. Uzorak sam odneo u labaratoriju i nalaz je sledeci: kulturom iscedka iz uretre zive klice nisu izolovane. Zasejane podloge su ostale sterilne. Trichomonas vaginalis nije pronadjen. Mikroskopskim pregledom ma terijala pronadjena je masa spermatozoida, epitelne celije, leukocita 0-1. Nemam nagon na mokrenje preko noci niti na ucestalo mokrenje preko dana. Dali imam upalu prostate i moram li na ultrazvuk. Planiram prosirenje porodice moze li mi ovo onemoguciti pravljenje dece. Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 21. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Moguce je da tvrda stolica kod nekih desavanja na prostati/atonija i zapaljenje prostate/
      dovodi do izlazenja bele mlecne tecnosti.
      treba regulisati stolicu a istovremeno leciti i prostatu.
      ja za to koristim green kare taab, paraproteks tab i probiobalance tab.
      videti na www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs