Imam 27 godina, prošle noći prvi put mi se dogodilo da sam, u snu, mokrio u krevetu. Šta bi to moglo biti? Znam da to traži razne preglede, ipak, za početak vas molim za mišljenje. Poslednjih meseci odlazim češće na mokrenje, i noću, nego ranije. Nemam neke bolove, vežbam, u dobroj sam, sportskoj kondiciji. Proteklih meseci radim dosta, uglavnom je to fizički posao. . . Često sam veoma umoran, spavanje nije uredno (nije u pravilnim intervalima) . Kao dete, problem mokrenja u krevetu nisam imao, a nisu ga imali ni moji roditelji, ni sestra. Ako je to od nekog značaja za vaš stručni komentar, već par godina moji roditelji i ja imamo veoma krupne finansijske, egzistencijalne probleme i - po tom osnovu - svi zajedno smo neraspoloženi, zabrinuti, potišteni, uplašeni, prikraćeni za mnogo šta. . . Iskreno zahvaljujem

    Odgovoreno: 21. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Mislim da se radi o obicnoj prehladi zbog cega i cesce mokrite.
      predlazem da popijete dve kutije ciprocinal tab. Sa probiotikom i da uzimate vise tecnosti.
      to ce za nekoliko dana da se smiri.