Postovani hteo sam da vas pitam posto sam u braku 8 meseci a jos nemamo dece, pocinjem da se brinem, sto se tice sexa imamo ga redovno, nemam niti sam ikada ni ja ni zena imali polne bolesti, recite mi gde bi mogao da se javim i koje analize da uradim? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Prvo se vi javite urologu na pregled i uradite spermogram i spermokulturu posle apstinencije
      od 2-5 dana. Istovremeno i supruga da se javi ginekologu.