E ovako dragi doktori imam probleme sa stavljanjem kondoma u erekciji, kad ga stavim pocinje odmah da mi se spusta kozica, i retko kad mogu da je zavrnem posle glavica vise od pola do 1 cm ispod glavica, mogu i dalje na silu al boli i pecka, zanima me dali je potreban kakav pregled i sta je moguci uzrok? Inace kad mi penis nije u erkciji lagano zavrcem kozicu do kraja, odnosno kad je u opustenom stanju, imam 20 god

    Odgovoreno: 19. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o relativnoj fimozi pa pokusajte koriscenjem pavloviceve masti da
      kozu malo "razvucete". Ako vam to ne uspe, onda se javite urologu na pregled.