Imam problem sa zagrivljenoscu polnog organa, veoma je zakrivljen na dole, i nedavno sam uspeo da opipam neku izraslinu na levom testisu, ona je precnika oko 3mm, ne vidi se, ispod koze je. A takodje mi je levi testis skoro doblo manji od desnog. . . Ako moze nesto da se resi bez odlaska doktoru jer se ustrucavam toga, takodje ne zelim sa roditeljima o tome pricati. Hvala u svakom slucaju i pozdrav.

    Odgovoreno: 18. 05. 2011.
    • Poštovani,
      To sto ste napipali verovatno je bez znacaja ali nije na odmet da napravite ultrazvuk testisa.
      sto se tice zakrivljenosti penisa, ako vam ne pravi problem pri odnosu onda ne dirajte. Ako imate
      problema onda se to moze operativno korigovati.