Poštovani, u spermokulturi mi nadjena enterococcus bakterija, osetljiv sam samo na tri leka od kojih sam na dva alergičan a bactrim nema u prodaji. . . Čuo sam za čaj solubitrat pa me interesuje da li znate nešto o ovom čaju ili da mi date savet kako da se izlečim. . . Hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 17. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Pored solubitrat caja predlazem da uzimate prirodne preparate: paraprotex tab i probiobalance. Tab
      posto ste alergicni na preporucene antibiotike ove preparate uzimajte nekoliko meseci sa dosta tecnosti.
      za vise na www. Biobalance. Rs