Postovani da li je moguce induratio penis plastica izleciti radio talasima tj. Metodom primenjivom kod g. Prim. Dr. Culibrka tj, zasnovanoj u nekoliko metoda fizikalne medicine u trajanju od nekoliko a koja se zasniva na primeni primenjene ultrazvucne terapije (0, 5 v /cm, 10 min) , infracrvenozracenje, a jontoforeza sa 8% kalijum jodita (0, 2 ma, 30min.) jedan ciklus u trajanju od 10 dana. Zahvaljujem na vremenu

    Odgovoreno: 17. 05. 2011.
    • Poštovani,
      To su konzervativne metode lecenja peyronove bolesti koje mogu dati dobre rezultate. Ako nista drugo
      barem da zaustave dalje napredovanje bolesti. Inace princip lecenja je -konzervativni tretman sve dok
      bolest ne sprecava normalne odnose. Zatim sledi operativno lecenje.