Postovani, imam bolove u lijevoj strani malog stomaka i proteze se do lijevog testisa, nekad mi dolazi do zategnuca ili podizanja lijevog testisa i bola u njemu, bol se siri i niz lijevu nogu, takodje i na lijevoj strani ispod lijevog bubrega, dakle sve nesto povezano na lijevoj strani, isao sam na pregled testisa na ultrazvuku su mi rekli da je sve ok, takodje i kod urologa, ali ja i dalje imam konstantnu bol, molio bih vas za savjet, unapred se zahvaljujem. . .

    Odgovoreno: 17. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Ako je urolog iskljucio urolosku bolest, onda se javite hirurgu da iskljuci preponsku kilu, a ako i to
      bude dobro, onda se javite neurologu da se vidi situacija sa kicmenim zivcima.