Od pre 7 dana mi se na glaviću penisa, na mestu gde se kožica spaja sa glavićem otvorila mala ranica koju kada dirnem pecka, ranica je nastala kada sam kozicu na penisu prilikom uriniranja svukao. Misleci da cu resiti problem mazao sam hidrociklin, ali mi je on nagrizao kozicu i doveo do ljustenja, pa mi je koza postala osetljivija, prestao sam da mazem hidrociklin, sada samo nanesem tanak sloj pavloviceve masti, ali problem je i dalje tu, ne zarasta mi. Sta da radim, koju kremu da mazem? Molim vas za brz odgovor. S postovanjem milenko s.

    Odgovoreno: 14. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Najbolje da iz ranice uzmete bris pa bi lecenje islo ciljano u zavisnosti od nalaza.
      druga mogucnost je da mazete kansen mascu i da pijete paraproteks i probiobalance.
      videti na www. Biobalance. Rs