Postovani, odradio sam bris glansa penisa i ustanovljena je kandida, kao i mojoj curi. Isli smo kod njenog ginekologa, rekao je da pijemo nistatin, 3x1 tabletu naredna 10 dana i da mazem daktanol 2, 3x dnevno. Moje pitanje je, da li uopste trebam da pijem nistatin, sobzirom da mi je mokraca cista, bez gljivica i bakterija, vec je samo imam na glavicu penisa? Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 14. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Imate candidu i u crevima pa je zato dobro da i pijete ali i mazete.
      ja pored lokalnog tretmana cesto propisujem paraprotex tab. Za per os terapiju kao i probiobalance tab.
      /probiotik/. To su biljni preparati a izvanredni su za candijazu. Videti na www. Biobalance. Rs