U poslednje vreme osecam nelagodnost u predelu prepona, radio sam urino kulturu i sve je ok. Dosta treniram pa ne znam da li je to od toga ili je neki drugi problem inace nemam nista vidljivo kao kilu i to. Sta bi moglo da bude, kome da se obratim? Hvala

    Odgovoreno: 14. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Ako imate i neke probleme sa mokrenjem u smislu cesceg pokrenje, pecenjau kanalu i pri mokrenju,
      onda potrazite urologa jer se verovatno radi o zapaljenju prostate. Usput neka pogleda da nemate i
      preponsku kilu.