Postovani od urologa nalaz induratio penis plastica obs. Ruptura v. Dorsalis penis, i reko mi je da mirujem i da ce proci da li mozete da mi objasnite o cemu sa ustvari radi i da li ce zaista proci i ako treba operacija da li je teska, hvala

    Odgovoreno: 13. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Sumnja se na povredu povrsne vene penisa verovatno sa krvnim podlivom koji ce da se resorbuje.
      druga stvar je peyron- ova bolest-induratio penis plastica-sa fibrozno izmenjenim delom u kavernosnom
      delu penisa koja se resava operativno tek onda kada otezava polni 0dnos zbog iskrivljenja penisa.