Imam 32 god. Imam problem sa penisom. Napomenuo bih da imam normalan sexualni odnos za devojkom ali evo u cemu je problem. Kada mi je penis ukrucen tokom sexa, da tako kazem i kada ga ne diram 30-ak sek. On pocinje da splasnjava. A i nemam onaj osecaj napaljenosti koji bih trebao da imam, zapravo skoro da i ne osecam pa samim tim mogu da imam odnos dosta duze a da ne svrsim. Napomenuo bih da kada masturbiram pre svrsim nego kad imam sex sa devojkom. Taj problem se pojavio pre 5-6 godina. Imao sam i dosta stresnih situacija u zivotu, mozda je i to uticalo na to. Molim za odgovor i unapred hvala. Pozdrav.

    Odgovoreno: 15. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Treba vam uroloski pregled da se iskljuci moguce zapaljensko obolenje prostate koje bi moglo biti razlog
      vaseg problema.
      drugo, potrudite se malo da izmenite stil zivota i da koliko mozete izbegavate stresne situacije a da
      pravilnom ishranom sa dosta voca i povrca pokusate podici imunitet.
      uzimati dosta tecnosti, uglavnom izvorsku vodu.
      i prirodni biljni preparati vam mogu pomoci.