Poštovani, moj sin ima u urinu enterococcus sp. Bakteriju (10 000 000 cfu/ml) , kao i 40-45 leukocita, proteini 1+, epitelne ćelije 3-5. Ovo se pojavilo nakon izlaska iz bolnice gdje je bolovao od upale pluća. U prilogu šaljem mikrobiološki nalaz. Molim vas za savet u vezi lečenja. Hvala

    Odgovoreno: 11. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Lecenje po ab sa obaveznim koriscenjem probiotika i uzimanjem velike kolicine tecnosti.
      niste naveli godine starosti.
      uz gore navedenu terapiju predlazem i sirup polinesian noni, caps. Omega 3, a posle
      antibiotika paraproteks tab sa probiobalance/probiotik/.
      videti na www. Biobalance. Rs