Zelim da vam se obratim u nadi da ce te mi pomoci moj zdrastveni problem je slozen. U posledju godinu dana imam problema sa mokrenjem svaku noc ustajem a do sad mi se to nije desavalo osjecam neko blago peckanje pogorovo ako se malo prehladim i potencija je smanjena dosta cak odprilike 80% . Secer am mjerio nekad je povisen do 9, 5 poslije nekog obilnog obroka a za sat dva se spusti opet do 6 ili manje. Ne znam sta da radim, molim vas da mi pomognete unapred vam hvala. Marinko

    Odgovoreno: 11. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine starosti.
      prvo da resite problem secera. Zato se javite diabetologu. Regulisanjem secera smanjujete
      izmedju ostalog i urinarne infekcije a samim tim i cesto mokrenje, a na kraju regulisete i potenciju.
      uradite i bakterioloska ispitivanja da bi mogli sprovesti pravilno lecenje uroinfekcije.