Poštovani, pre oko dva meseca sam bio sa devojkom prvi put bez kondoma. Posle par nedelja sam počeo da osećam povremeno blagi svrab uretre. Imam i ujutro iscedak iz penisa, jednu kap belo-žućkaste boje. Primetio sam da je svrab izrazen nakon odnosa ali nije nepodnošljiv. Više kao neprijatan osećaj. U analizi urina nemam bakterija. Leukociti 3-4. Devojka je išla kod ginekologa i nadjena joj je kandida. Da li je to mogući problem i kod mene? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 15. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Vrlo moguce. To mozete proveriti bakterioloski, pa lecenje posle nalaza.
      ili druga mogucnost je uzimanje paraproteksa i probiobalance tableta i vi i devojka.
      videti na www. Biobalance. Rs