Moj problem je ucestalo mokrenje, radila sam analizu urina, urinokulturu, skupljanje 24 urina i snimala besiku svi rezultati su uredu nema bakterija sad pijem detrusitol po preporuci urologa mada ne vidim nikakav napredak i dalje cesto mokrim i osecam pritisak u stomaku. Zanima me vase misljenje i sta da radim da ne mokrim tako cesto? Hvala unapred

    Odgovoreno: 11. 05. 2011.
    • Poštovana,
      Informisite se o detrusitolu i nemojte ga koristiti vise od 3- 6 meseci.
      nadam se da ste iscrpli sve bakterioloske pretrage /hlamidija, mikoplazme/sto ne navodite u pitanju.
      ako se tegobe ne smanje uraditi cistoskopiju i urodinamske preglede.
      mogu vam predloziti i jednu alternativnu metodu lecenja/ sirup polinesian noni, urx tab. ,
      probiobalance tab, magnesi b6 tab/. Videti na www. Biobalance. Rs