Imam neku vrstu perutanja glavica uz ne previse jak neprijatan miris, takodje osecam svrab. Imao sam odnose danima pre toga. Cini mi se da je neko gljivicno oboljenje. Sta da radim dalje? Imam problem sto mi nije overena zdravstvena knjizica inace bi otisao kod doktora. Zato trazim pomoc ovde. Hvala u svakom slucaju i sve najbolje.

    Odgovoreno: 10. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Ako ste u mogucnosti uradite bris sa promena na bakterije i gljivice.
      koristite kansen mast. Tab. Paraprotex i probiobalance tab. Za duzu upotrebu- vidite na
      www. Biobalance. Rs. Umalo da zaboravim i partnerka iziskuje preglede i lecenje.