Imala sam kateter posle oper. Čukljeva manje od jednog dana-pre 5 godina. Bavila sam se aktivno sportom tada. Od posle katetera počinju problemi. Kad trčim, skačem. . . Kao da ne mogu da zadržim mokraću. Cistoskopija u dva navrata u dve godine kaže-upala. Slede antibiotici neke tri vrste. Pa mi bude bolje na neko vreme. Poslednjih par meseci stalno po malo sluzi u urinu i malo bakterija, urinokultura-ok. Radila sam kegelove vežbe, ali stalno ispočetka isti problem. Pri naglom pokretu, trčanju se svesno stiskam-da ne krene. Ne prija mi pritisak u predelu oko pupka. Radila sam ultrazvuk stomaka i ginekološki-sve u redu. A ja i dalje imam problem. U porodici su svi zdravi. Počinjem i da izbegavam sport jer se bojim. . . Molim vas za savet.

    Odgovoreno: 09. 05. 2011.
    • Poštovana,
      Pokusajte nekoliko meseci: urx tab, ac zymes caps, polinesian noni sirup, omega 3 kaps.
      ako i posle toga ne budete zadrzavali mokracu uraditi urodinamski pregled.