Sinoc mi je tokom sexa pukla kozica na penisu uz krvarenje. Sad nema krvarenja, ali pece po malo. Cuo sam da se to desava, interesuje me cime to da mazem posto sam cuo da postoji mast za to.

    Odgovoreno: 09. 05. 2011.

Komentari na pitanje: #81874

    • Postovani imala sam odnos sa momkom i desilo se njemu da je na polnom organu pukla kozica malo i krenula je krv, ali njega ne boli i stalo je krvarenje odma, da li to moze samo od sebe da zaraste, ili mora doktoru i da li mora da pere necim i koliko puta, unapred hvala.