Prilikom seksualnog odnosa redovno koristim kondom, tako da nikada nisam imao nezasticen odnos, sumnjam da mi je frenulum kraci nego sto bi trebao biti, iako nemam nikakavih poteskoca prilikom odnosa, moje pitanje je da li je to samo zato sto kondom sprecava jako trenje ili se tu ni ne radi u kratkom frenulumu, nisam se usudjivao na odnos bez kondoma tako da ni ne znam da li bi bilo bolova tokom odnosa bez zastite. Hvala

    Odgovoreno: 09. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Kratak frenulum ne izaziva bolove pri odnosu.
      da bi odagnali strepnje javite se urologu na pregled pa ce te znati da li imate ili nemate kratak frenulum.